>

POWER_SAVING_MODE_BY MAREK29

POWER_SAVING_MODE_BY MAREK29
Compatível com
GTS
Idiomas suportados
multilingual
Data adicionada: 07.08.2021 02:32
Atualizado: 12.08.2021 01:14
82 usuários tem esse item em favoritos
Informação Importante para os Usuários
Por favor, note que todos os mostradores de relógio disponíveis neste site são obras criativas dos nossos usuários e não estão afiliados com marcas oficiais ou marcas registradas. São criados por fãs para fãs, inspirados em fenômenos culturais populares, jogos, filmes ou séries.
Nosso objetivo é fornecer uma plataforma para criatividade e troca, mas também nos esforçamos para respeitar os direitos intelectuais. Se você detém direitos autorais sobre qualquer conteúdo que acredita infringir seus direitos neste site, por favor, entre em contato conosco para ações apropriadas.

Descrição

Tarcza inspirowana Power Saving Mode dla T-rex z cześciowym układem graficznym Jasekso, Dostosowałem wszystkie czcionki i symbole do tego projektu. Dostepne są skróty pogody, kroków i pulsu.   Projekt nie jest ukończony . W przygotowaniu kolejne wersje językowe i kolorystyczne.  Jeśli podoba Ci się moja praca, możesz wesprzeć ją niewielką dotacją. UWAGA : DNI TYGODNIA W JĘZYKU POLSKIM DO ZROBIENIA - PROSZĘ PODAĆ VERSJĘ KOLORYSTYCZNĄ.

Power Saving Mode inspired shield for T-rex with partial Jasekso . I adapted all fonts and symbols to this project. There are shortcuts for weather, steps and heart rate. The project is not finished. Further language and color versions are being prepared. If you like my work, you can support it with a small donation.

V1 - MONO
V2 - BLUE
v3 - ORANGE
v4 - RED
V5 - MIX CZERWONO/BIAŁY VER PL
V6 - COLOR MAX VER PL
V7  COLOR + GREEN
V8 - CYAN
V9 - SEPHIA GB
V10 - SEPHIA PL

Tags

Compatilhar este watch face

Comentários

userpic
Mapino2000 Traslate spanish please 07.08.2021 07:40:47 Reclamar
userpic
Kr!stov Great job!
Bardzo fajna tarcza! Dziękuję za kolejną nową tarczę i to w naszym języku. Oby więcej takich oszczędzających baterie smartwatcha. Dziękuję za włożoną pracę.
Pozdrawiam...i czekam na kolejne projekty Polaka rodaka
07.08.2021 17:10:13 Reclamar
userpic
Kr!stov Ps. Może kolejna wersja z akcentem kolorystycznym godziny? Np. czerwonym. Wiem, że to może oklepane ale inaczej odczytuje (bynajmniej ja tak mam), jest ciut większe skupienie na ten kolor. Od taka luźna propozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°Wink 07.08.2021 17:13:11 Reclamar
userpic
marek29 Kr!stov,  pomysł ciekawy. zobaczę jak będzie wygładał tarcza. A na razie pomarańczowe małe czcionki. Mnie sie podoba i ciekaw jestem twojej opinii. pozdrawiam 07.08.2021 18:08:42 Reclamar
userpic
Kr!stov Obie opcje z dodanym kolorem moim zdaniem super, taka truskawka na torcie (czyt. Tomasz Hajto ; ) )
Mi przypadła do gustu opcja z kolorem godziny ale dla każdego coś dobrego a i tak wiemy że wszystkim nie dochodzisz.
Super i ponownie dziękuję w wolnej chwili wyślę skromnego donate'a na dobre piwko jeśli lubisz Wink ale pewnie po 22 bo jestem w pracy.
Czekam na kolejne owoce Twojej pracy.
07.08.2021 21:01:13 Reclamar
userpic
marek29 Kr!stov,  dzieki. dla mnie to fajna zabawa.  No i przestałem grać w karty (zdecydowanie fajniejsze hobby). pozdrawiam 07.08.2021 21:13:43 Reclamar
userpic
marek29 Kr!stov,   napisz jakie kolory poszczegolnych sekcji chcesz. taka zmiana to żaden problem. 07.08.2021 21:19:15 Reclamar
userpic
Kr!stov marek29,  jeśli mógłbym prosić to wersję V3 Orange ale tylko aktualny czas w tym kolorze xD 07.08.2021 21:24:25 Reclamar
userpic
Kr!stov Kurde albo coś pomyliłem, albo tak jest że żółte jest wszystko oprócz godziny ; )
Pierwszy raz mam tutaj, że zainstalowałem trzecią wersje tej samej tarczy : )
Szkoda że mój system (IOS) nie pozwala na tworzenie takich tarcz, choć nie jest pewne czy bym podołał. Choć coś tam wiem będąc w branży elektroniczno-mobilnej od ponad 25 lat. Tak czy siak zdaję sobie sprawę i doceniam Twoją pracę oraz wkład dla społeczności Amazfit. Dzięki temu chętniej korzysta się z tego typu urządzeń.
Jeszcze raz dzięki.
07.08.2021 21:22:18 Reclamar
userpic
Kr!stov Miałem chwilę to poszedł Donate 07.08.2021 21:28:53 Reclamar
userpic
Kr!stov W kwestii samych tarcz to zauważyłem, że osobiście preferuję takie gdzie aktualny czas jest na pierwszym planie (godzina i minuty duże i łatwo czytelne z daleka jednocześnie nie zajmując 95% dostępnej przestrzeni matrycy ; ) ), później dodatki lub inne bajeri smaczki nadające indywidualny  styl twórcy tarczy  Very we! 07.08.2021 21:33:42 Reclamar
userpic
marek29 Kr!stov,  ZROBIĘ CI TAK TARCZĘ JAK CHCESZ TYLKO NAPISZ JAKIE KOLORYNW POSZCZEGÓLNYCH SEKCJACH CHCESZ (ZEGAR GŁÓWNY, SEKUNDY, KROKI, PULS, DNI TYGODNIA, DZIEN MIESIACA, BATRIA). WSZYSTKOJEST WZGLĘDNE WIĘC CIĘZKO JEST KAŻDEGO ZADOWOLIĆ. JEDEN LUBI BLONDYNKI A INNY CHŁOPCÓW. HA HA HA. 07.08.2021 22:46:46 Reclamar
userpic
Kr!stov marek29,  nieee  ja tak nie robię, ze oj chce dziś pistacjowy, jutro beżowy itp itd.
Kolor to nie priorytet. Ja robię tak. Tarcza mnie zainteresuje. Dodaje do ulubionych, pobieram, instaluje. Jak jest ok, to zostawiam w wersji jaka wykonał autor. To jest dla mnie przyjemna odmiana i mogę używać jej tak jak została zaprojektowana. Jednak gdy coś mnie mocno irytuje lub zniechęca to pisze dopiero prośbę do twórcy. Tyle i aż tyle : ]
Moim zdaniem obecne wersje są ok (wiele Twoich dzieł, pobrałem i używam, pasują mi Wink ).
Skoro jednak chciałeś moją wersję to sprawdź PM.

Więcej nie będę już tutaj spamował Wink
Pozdrawiam.
08.08.2021 02:18:36 Reclamar
userpic
Včelka Perfektní ciferník, mohl bys ho udělat v češtině. Díky 08.08.2021 12:22:18 Reclamar
userpic
Kr!stov marek29 nawet w niedzielę nie próżnuje Wink , dzięki za kolejne wersje, będzie co wgrywać. 08.08.2021 17:17:23 Reclamar
userpic
Mapino2000 Traslate spanish please 26.02.2022 19:59:52 Reclamar

Você precisa estar logado para postar ou responder aos comentários.

Discussões recentes na comunidade

Digital watch face request for gtr4

It is very beautiful i love it, thank you....

Wahwah @ 26.06.2026 00:26:24

Seiko Full Metal Alchemist GTR 3

Oh my!! It's look soooo good. Thanks a lot @asoo it's beyond perfection...

Pox87 @ 24.06.2026 07:49:15

Convert request for gtr4

This is the best digital watchface looks amazing great work thank you sir...

Wahwah @ 17.06.2026 15:05:07

Request for gtr4 watchface

Perfect thank you 🙏...

Wahwah @ 15.06.2026 20:20:38

Convert from balance to GTR 3

Thanks a lot...

Pox87 @ 14.06.2026 21:06:18

Convert request

It is perfect thank you sir...

Wahwah @ 11.06.2026 19:58:17

Simple watchface for gtr4

Thank you so much...

Wahwah @ 30.05.2026 17:48:30

Cookie Consent

This website uses cookie or similar technologies, to enhance your browsing experience and provide personalised recommendations. By continuing to use our website, you agree to our Privacy Policy

Customize