>

HTC_NEW_BY_jjkielce

HTC_NEW_BY_jjkielce
Compatível com
47mm
Idiomas suportados
multilingual
Data adicionada: 10.09.2021 22:44
Atualizado: 15.09.2021 23:14
391 usuários tem esse item em favoritos
Informação Importante para os Usuários
Por favor, note que todos os mostradores de relógio disponíveis neste site são obras criativas dos nossos usuários e não estão afiliados com marcas oficiais ou marcas registradas. São criados por fãs para fãs, inspirados em fenômenos culturais populares, jogos, filmes ou séries.
Nosso objetivo é fornecer uma plataforma para criatividade e troca, mas também nos esforçamos para respeitar os direitos intelectuais. Se você detém direitos autorais sobre qualquer conteúdo que acredita infringir seus direitos neste site, por favor, entre em contato conosco para ações apropriadas.

Descrição

Nowa wersja tarczy w stylu HTC z dużą pogodą. Projekt będzie rozwijany na inne zegarki (GTS2, GTR, GTR2, T-REX). Dostępne są wszystkie skróty + 6-stopniowy kolorowy wskaźnik pulsu i osiągnięcie celu = 8000 kroków. W przygotowaniu inne wersje językowe.

Jeśli podoba Ci się moja praca, możesz ją wesprzeć niewielką darowizną.

A new version of the HTC style dial with big weather. The project will be developed for other watches (GTS2, GTR, GTR2, T-REX). All shortcuts available + 6-day color pulse and target indicator = 8000 steps. More languages in preparation.

If you like my work, you can support it with a generator with a donation.

V1 - BT,AL IKONY
V2 - BT,AL NAPISY
V3 - GB
V4 - PL WIĘKSZE CYFRY
V5 - GB BIGGER FONT
V6 - GB 12H +TEMP D/N

Tags

Compatilhar este watch face

Comentários

userpic
Koliber Witaj, czy dodatki jest możliwość dać troszkę większą czcionka. Ogólnie jest bardzo fajna tarcza. 11.09.2021 15:24:36 Reclamar
userpic
jjkielce Koliber,  witaj. Wprawdzie to nie jest taki projekt HTC jak chciałeś ale mam nadzieje że Ci się spodoba. Jeśli chodzi o czcionkę to będzie ciężko bo balansujemy na granicy możliwości  (ikony pogody zabierają strasznie dużo pamięci). Pozdrawiam. P.s. a tak wogóle jak ta tarcza wyglada na zegarky> (nie mam gtr wiec nie widziałem) 11.09.2021 18:13:01 Reclamar
userpic
Koliber Witaj. Tak szczerze, świetnie. Tylko, że wzrok nie ten dlatego zapytałem. Well. 11.09.2021 20:37:23 Reclamar
userpic
jjkielce Koliber,  cieszę sie. te chciałbylbym  zmienić czcionkę. Taka sama jest w GTS  i troche mała dla mnie. Zobaczę co da się zrobić. Pozdrawiam 11.09.2021 20:45:10 Reclamar
userpic
Koliber Dziękuję pięknie. Mam nadzieję, że się uda. 11.09.2021 21:18:08 Reclamar
userpic
jjkielce Koliber,  DODANE WIĘKSZE CZCIONKI (BEZ GŁÓWNEGO ZEGARA) 12.09.2021 13:47:05 Reclamar
userpic
Koliber Ok. Well 12.09.2021 15:13:15 Reclamar

Você precisa estar logado para postar ou responder aos comentários.

Discussões recentes na comunidade

Digital watch face request for gtr4

It is very beautiful i love it, thank you....

Wahwah @ 26.06.2026 00:26:24

Seiko Full Metal Alchemist GTR 3

Oh my!! It's look soooo good. Thanks a lot @asoo it's beyond perfection...

Pox87 @ 24.06.2026 07:49:15

Convert request for gtr4

This is the best digital watchface looks amazing great work thank you sir...

Wahwah @ 17.06.2026 15:05:07

Request for gtr4 watchface

Perfect thank you 🙏...

Wahwah @ 15.06.2026 20:20:38

Convert from balance to GTR 3

Thanks a lot...

Pox87 @ 14.06.2026 21:06:18

Convert request

It is perfect thank you sir...

Wahwah @ 11.06.2026 19:58:17

Simple watchface for gtr4

Thank you so much...

Wahwah @ 30.05.2026 17:48:30

Cookie Consent

This website uses cookie or similar technologies, to enhance your browsing experience and provide personalised recommendations. By continuing to use our website, you agree to our Privacy Policy

Customize